Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies)

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus

Paieška Facebook puslapis Instagram paskyra github
Filmų Studija

Siūlomos paslaugos:

Šiame puslapyje pateikiamos įvairios video paslaugos, kurias aš teikiu. Siūlau asmenines fotosesijas, vestuvių filmavimo paslaugas, vaizdo medžiagos montavimą, reprezentacinius filmus, taip pat filmuoju seminarus ir konferencijas. Profesionalumas leidžia man vertinti kūrybingumą ir pasirengimą kiekvienam darbui. Skiriu ypatingą dėmesį detalėms, emocijoms ir stengiuosi įamžinti jūsų jausmus. Teikiu vestuvių filmavimo paslaugas, kurios padės jums prisiminti gražiausius vestuvių dienos momentus. Taip pat kuriu "Promo" filmus ir filmuoju įvairias video medžiagas. Jei turite klausimų ar norite sužinoti daugiau, maloniai kviečiu susisiekti su manimi, kad galėčiau aptarti jūsų pageidavimus ir įgyvendinti video paslaugų magiją. Esu pasirengęs jums padėti kiekvienoje stadijoje, todėl nedvejokite kreiptis.

Fotografija

Esu profesionalus vestuvių, portretų fotografas ir videografas, kuris vertina improvizaciją ir pasiruošimą kiekvienai paslaugai. Mano tikslas yra sugauti jūsų jausmus ir perteikti juos nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Skiriu ypatingą dėmesį detalėms ir emocijoms.

Videografija

Teikiu aukštos kokybės vestuvių filmavimo paslaugas, kuriomis galėsite prisiminti gražiausius vestuvių dienos momentus. Taip pat kuriu "Promo" filmus ir filmuoju įvairias video medžiagas. Mano tikslas yra įamžinti jūsų ypatingą dieną, kurdamas įrašus, kurie atspindi jūsų asmenybę ir emocijas.

Susisiekti

Teikiamos paslaugos:

Studijinė Fotografija

Jūsų idėjų įgyvendinimas studijoje arba kitose tinkamose patalpose

Vestuvių Filmavimas

Trumpas vestuvių dienos filmas – tai jūsų sugrįžimas į šventės dienos gražiausius momentus. Vidutiniškai svarbiausios akimirkos atsispindi vaizdo klipe, kuris trunka nuo 3 iki 5 minučių ir yra montuojamas pagal muzikinį kūrinį.

Reklaminių Klipų Filmavimas

"Promo" filmų arba interviu kūrimas

Švenčių fotografavimas

Profesionali ir kokybiška fotografija Jums. Vestuvių, krikštynų ir kitų švenčių fotografavimas.

Videografija

Filmų pavyzdžius galima rasti YouTube kanale

Video Medžiagos Montavimas

Video medžiagos montavimas Davinci Resolve programa

Instagram Feed
+